Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SCAFANDRERIE

Număr anunț
DA41041088
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU GEOLOGIE SI GEOECOLOGIE MARINA GEOECOMAR (CUI 5194978)
Furnizor / câștigător
NEMO DIVING INSHORE S.R.L. (CUI RO50505042)
Cod CPV
98363000-5 · Servicii de scufundare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.456 RON
Valoare atribuită
9.456 RON
Data publicării
24.08.2026 15:32
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.456 RON

din 9.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.