În desfășurare
Anunț de participare
DESFIINŢARE CORP C3,C4- anexe parter ,C7- birouri P+1;DESFIINŢARE PARŢIALA C5 SI C6- HALE PARTER ;CONSOLIDARE SI MODERNIZARE CORP C2,C5 si C6-menţinute;CONSTRUIRE ANEXA ADMINISTRATIVA P+1 SI DEPOZIT ( ŞOPRON ) MATERIAL ANTIDERAPNAT-PARTER;AMPLASARE REZERVOR COMBUSTIBIL SUPRATERAN - PARTER ; REFACERE ÎMPREJMUIRE SUD SI EST IN L= 207,67 ml „ Jud. Dolj, mun. Craiova , str. Drumul Jiului, nr. 3
- Număr anunț
- SCN1179223
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.779.694,89 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:40
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278923
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
6.779.694,89 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.