Ofertă acceptată Cumpărare directă

pac materiale constructii

Număr anunț
DA41067757
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUDA (CUI 29051860)
Furnizor / câștigător
ALINA MAGIC COM SRL (CUI RO1153746)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010,74 RON
Valoare atribuită
1.010,74 RON
Data publicării
28.08.2026 09:10
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010,74 RON

din 1.010,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.