Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Portal eGuvernare
- Număr anunț
- DA41067717
- Autoritate contractantă
- Comuna Vartescoiu (CUI 4298130)
- Furnizor / câștigător
- REGISTA DIGITAL S.A. (CUI 44681966)
- Cod CPV
- 48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:07
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro