Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole de birou (Ref. 809/NJ 10739)
- Număr anunț
- DA41067703
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- MIHADA BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO42424230)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.548 RON
- Valoare atribuită
- 2.548 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:06
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.548 RON
din 2.548 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro