Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale de constructii pentru trotuar Capela Somes Guruslau

Număr anunț
DA41067638
Autoritate contractantă
COMUNA NAPRADEA (PRIMARIA COMUNEI NAPRADEA) (CUI 4495042)
Furnizor / câștigător
MIRAL COM SRL (CUI RO9408918)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,54 RON
Valoare finală
882,54 RON
Data publicării
28.08.2026 09:02
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.