Ofertă acceptată
Cumpărare directă
gratar
- Număr anunț
- DA41067591
- Autoritate contractantă
- CARPATMONTANA SERV S.A. (CUI RO26832874)
- Furnizor / câștigător
- GICABE - COM SRL (CUI RO5619408)
- Cod CPV
- 39711400-3 · Rotisoare, vetre, plite si resouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.186,16 RON
- Valoare atribuită
- 4.186,16 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:58
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.186,16 RON
din 4.186,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro