Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-LINK LS1008G, 8 port, 10/100/1000 Mbps

Număr anunț
DA41067579
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare atribuită
1.632,80 RON
Data publicării
28.08.2026 08:57
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,80 RON

din 1.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.