Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie HDD extern

Număr anunț
DA41067484
Autoritate contractantă
COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
Furnizor / câștigător
ASSIST SOFTWARE SRL (CUI RO2693736)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.457 RON
Valoare atribuită
2.457 RON
Data publicării
28.08.2026 08:48
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.457 RON

din 2.457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.