Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXTINDERE SI MODERNIZARE SISTEM VIDEO IN MUNICIPIUL LUGOJ
- Număr anunț
- DA41067417
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- 4HOME SRL (CUI RO23942945)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.588 RON
- Valoare atribuită
- 123.588 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:42
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.588 RON
din 123.588 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro