Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIVERSE MATERIALE DE CONSTRUCTII - PACHET 909
- Număr anunț
- DA41067394
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC APA GRADINA (CUI 39601685)
- Furnizor / câștigător
- MAX SRL (CUI 3697680)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.215,87 RON
- Valoare atribuită
- 3.215,87 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:40
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.215,87 RON
din 3.215,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro