Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese si consumabile motounelte pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA41067370
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.566,12 RON
Valoare atribuită
2.566,12 RON
Data publicării
28.08.2026 08:38
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.566,12 RON

din 2.566,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.