Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta sistem informatic INFOPRIM - Unitati subordonate

Număr anunț
DA41067365
Autoritate contractantă
SCOALA"COLONEL CONSTANTIN LANGA", MIROSLAVA (CUI 17152828)
Furnizor / câștigător
MCP SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 55260067)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.035,16 RON
Valoare atribuită
5.035,16 RON
Data publicării
28.08.2026 08:37
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.035,16 RON

din 5.035,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.