Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA

Număr anunț
DA41067293
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
TIME PROJECT S.R.L. (CUI 40567277)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.000 RON
Valoare atribuită
270.000 RON
Data publicării
28.08.2026 08:30
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270.000 RON

din 270.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.