Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 931

Număr anunț
DA41067292
Autoritate contractantă
COMUNA CRUCEA (CUI 7276918)
Furnizor / câștigător
MAX SRL (CUI 3697680)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.504,31 RON
Valoare atribuită
34.504,31 RON
Data publicării
28.08.2026 08:30
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.504,31 RON

din 34.504,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.