Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii pentru Renault Megane E-Tech

Număr anunț
DA41067243
Autoritate contractantă
Comuna Petricani (CUI 2614210)
Furnizor / câștigător
AUTO MOLDOVA SA (CUI 7983978)
Cod CPV
50112120-0 · Servicii de inlocuire a parbrizelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.312,85 RON
Valoare atribuită
5.312,85 RON
Data publicării
28.08.2026 08:25
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.312,85 RON

din 5.312,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.