Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSUMABILE PENTRU INTRETINERE SI MENTANENTA

Număr anunț
DA41067235
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Fogarasy Mihaly (CUI 4245097)
Furnizor / câștigător
SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,18 RON
Valoare atribuită
118,18 RON
Data publicării
28.08.2026 08:24
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,18 RON

din 118,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.