Ofertă acceptată Cumpărare directă

set lenjerii pat gradinita

Număr anunț
DA41067217
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 SARMASAG (CUI 4566682)
Furnizor / câștigător
AMIK WOODEN TOYS SRL (CUI RO31244501)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.040 RON
Valoare atribuită
8.040 RON
Data publicării
28.08.2026 08:22
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.040 RON

din 8.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.