Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Bokai, piele ecologica, Gri inchis

Număr anunț
DA41067187
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,21 RON
Valoare atribuită
413,21 RON
Data publicării
28.08.2026 08:17
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,21 RON

din 413,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.