Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii software de intretinere si suport tehnic pentru sisteme informatice

Număr anunț
DA41067122
Autoritate contractantă
Comuna Siretel (CUI 4541386)
Furnizor / câștigător
GRUP SOFT SRL (CUI RO4236838)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.200 RON
Valoare finală
35.040 RON
Data publicării
28.08.2026 08:06
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.