Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENT INFORMATIC
- Număr anunț
- DA41067115
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Gheorghe Banea” Macin (CUI 28643650)
- Furnizor / câștigător
- RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.752,07 RON
- Valoare atribuită
- 9.752,07 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:05
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.752,07 RON
din 9.752,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro