Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET 40

Număr anunț
DA41067064
Autoritate contractantă
COMUNA DANGENI (CUI 3373535)
Furnizor / câștigător
RO 8278038 RIA
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.585,22 RON
Valoare atribuită
1.585,22 RON
Data publicării
28.08.2026 07:54
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.585,22 RON

din 1.585,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.