Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie monitorizare si plata, servicii de intretinere si mentenanta a Statiilor de Reincarcare

Număr anunț
DA41067020
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI RO33808062)
Cod CPV
48219000-6 · Diverse pachete software pentru retele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.039,36 RON
Valoare atribuită
8.039,36 RON
Data publicării
28.08.2026 07:36
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.039,36 RON

din 8.039,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.