Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare coșuri gunoi stradale, domeniul public Ilia

Număr anunț
DA41066989
Autoritate contractantă
Comuna Ilia (CUI 4374164)
Furnizor / câștigător
REPREZENTATIV SRL (CUI RO37172790)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.438 RON
Valoare atribuită
7.438 RON
Data publicării
28.08.2026 07:22
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.438 RON

din 7.438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.