Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport pentru scolari

Număr anunț
DA41066979
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZ (CUI 3896615)
Furnizor / câștigător
ROL UNO SRL (CUI RO12301074)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.872 RON
Valoare atribuită
73.872 RON
Data publicării
28.08.2026 07:16
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.872 RON

din 73.872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.