Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinsectie

Număr anunț
DA41066867
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TUDOR ARGHEZI NAVODARI (CUI 28052581)
Furnizor / câștigător
EUROPREST TEAM 98 S.R.L. (CUI 10135994)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,80 RON
Valoare atribuită
778,80 RON
Data publicării
27.08.2026 18:05
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,80 RON

din 778,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.