Ofertă acceptată Cumpărare directă

REALIZAREA DOCUMENTAȚIEI TEHNICE PENTRU DEZVOLTAREA CAPACITATILOR DE PRODUCȚIE A ENERGIEI ELECTRICE

Număr anunț
DA41066808
Autoritate contractantă
Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
Furnizor / câștigător
EUROELECTRIC (CUI 19147038)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.000 RON
Valoare atribuită
210.000 RON
Data publicării
27.08.2026 17:18
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.000 RON

din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.