Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit VetMax African Swine Fever Virus Detection Kit 100 reactii
- Număr anunț
- DA41066754
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.299 RON
- Valoare atribuită
- 3.299 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:53
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.299 RON
din 3.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro