Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura asfaltica BA 8 rul 50/70

Număr anunț
DA41066705
Autoritate contractantă
TERMICA DISTRIBUTIE NAVODARI SRL (CUI RO27381730)
Furnizor / câștigător
GETNIC CONSTRUCT SERV SRL (CUI RO16900629)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267.500 RON
Valoare atribuită
267.500 RON
Data publicării
27.08.2026 16:36
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267.500 RON

din 267.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.