Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii medicale de medicina muncii - personal didactic, personal didactic auxiliar
- Număr anunț
- DA41066636
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR 252 (CUI 8209615)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 15255428)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.820 RON
- Valoare atribuită
- 5.820 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:18
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.820 RON
din 5.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro