Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inlocuire convertizor frecventa hota bucatarie gradinita

Număr anunț
DA41066520
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
Furnizor / câștigător
SACO - M.P.C. - CONSTR S.R.L. (CUI RO6639969)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.857,02 RON
Valoare atribuită
5.857,02 RON
Data publicării
27.08.2026 15:58
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 07:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.857,02 RON

din 5.857,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.