Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser CANON MF752CDW II A4 COLOR PROIECT ADU 5

Număr anunț
DA41066257
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.776,86 RON
Valoare atribuită
1.776,86 RON
Data publicării
27.08.2026 15:27
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.776,86 RON

din 1.776,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.