Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP AUTOVEHICULE CU MASA PESTE 3.5 TONE - automacara IVECO A-57983
- Număr anunț
- DA41066174
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
- Furnizor / câștigător
- EUFORBIA SRL (CUI RO13872311)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,27 RON
- Valoare atribuită
- 227,27 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:21
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
227,27 RON
din 227,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro