Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REVIZIE AUTOSPECIALA midllum ronault
- Număr anunț
- DA41066067
- Autoritate contractantă
- COMUNA CACICA (CUI 4441174)
- Furnizor / câștigător
- PREMIUM TRUCKS S.R.L. (CUI RO23301878)
- Cod CPV
- 50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.089,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.089,40 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:14
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.089,40 RON
din 6.089,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro