Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanță pentru elaborare, depunere și implementare proiecte STEP-EDU PEO 2021-2027
- Număr anunț
- DA41065926
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- BASIC RESAL SRL (CUI RO38165391)
- Cod CPV
- 72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:04
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro