Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente electronice pentru controlul semnalelor din cavitati optice rezonante
- Număr anunț
- DA41065833
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.178 RON
- Valoare atribuită
- 40.178 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:58
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.178 RON
din 40.178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro