Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clor lichid imbuteliat la butelii Vmax 40l

Număr anunț
DA41065746
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI (CUI RO960322)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
27.08.2026 14:52
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.