Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATII AUTO
- Număr anunț
- DA41065692
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
- Furnizor / câștigător
- FGL RONAX AUTOMOTIVE SRL (CUI RO35430310)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.231,41 RON
- Valoare atribuită
- 16.231,41 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:48
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.231,41 RON
din 16.231,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro