Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop + hartie + servetele
- Număr anunț
- DA41065467
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- PETRO TEHNIC SOLUTION S.R.L. (CUI 53093787)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.287 RON
- Valoare atribuită
- 5.287 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:34
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.287 RON
din 5.287 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro