Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingătoare portabile cu CO2 tip G5, stingătoare portabile cu pulbere tip ABC și N2 tip P6
- Număr anunț
- DA41065453
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.770 RON
- Valoare atribuită
- 3.770 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:33
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.770 RON
din 3.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro