Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse pentru aductiune de apa localitatea Dealu Mare

Număr anunț
DA41065436
Autoritate contractantă
COMUNA COROIENI (CUI 3627099)
Furnizor / câștigător
MIXT IONUŢ CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO40900397)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.851,24 RON
Valoare atribuită
1.851,24 RON
Data publicării
27.08.2026 14:32
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.851,24 RON

din 1.851,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.