Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatie a automobilelor Dacia Duster B89RXX

Număr anunț
DA41065274
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
Furnizor / câștigător
NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.056,71 RON
Valoare atribuită
7.056,71 RON
Data publicării
27.08.2026 14:23
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.056,71 RON

din 7.056,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.