Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet legume-fructe

Număr anunț
DA41065221
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
ALIADI AGROCOM SRL (CUI RO3402339)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691,75 RON
Valoare atribuită
1.691,75 RON
Data publicării
27.08.2026 14:20
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691,75 RON

din 1.691,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.