Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta hidranti Stadion Municipal
- Număr anunț
- DA41065091
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL PRO TERRA S.R.L. (CUI 45042472)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:12
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.150 RON
din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro