Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta Amenajare 2 Locuri de Joaca in Comuna Niculitel
- Număr anunț
- DA41065022
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- URBAN MARKET SRL (CUI 23574479)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268.795 RON
- Valoare atribuită
- 268.795 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:07
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268.795 RON
din 268.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro