Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Podium scena complet cu suprafata de 60 mp(30 podine de 2x1m) picioare reglabile 100-180 cm
- Număr anunț
- DA41064694
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Slatina (CUI 25755633)
- Furnizor / câștigător
- DANOVI PARTY SRL (CUI RO19025030)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.000 RON
- Valoare atribuită
- 94.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:50
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94.000 RON
din 94.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro