Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de denisipare, retubare, refacere foraj și reconstrucție cămin de găzduire – gură de puț

Număr anunț
DA41064678
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
Furnizor / câștigător
ACTUAL DESIGN SRL (CUI RO7986192)
Cod CPV
45262220-9 · Forare de puturi de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.800 RON
Valoare atribuită
39.800 RON
Data publicării
27.08.2026 13:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.800 RON

din 39.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.