Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lada Frigorifica Beko CF316EIWN, 308 l, Clasa E, Conditii extreme, Panou de control cu leduri, Alb
- Număr anunț
- DA41064675
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.868,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.868,44 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:50
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 07:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.868,44 RON
din 2.868,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro