Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DEINCHIRIERE SI DE IGIENIZARE TOALETE ECOLOGICE PORTABILE

Număr anunț
DA41064497
Autoritate contractantă
Administratia Domeniului Public a Municipiului Bucuresti (CUI 54540344)
Furnizor / câștigător
CALYPSO MONO SRL (CUI 32336875)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.500 RON
Valoare atribuită
21.500 RON
Data publicării
27.08.2026 13:40
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.500 RON

din 21.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.