Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPACARDIN 39MG/12MG X 30CP
- Număr anunț
- DA41064229
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,60 RON
- Valoare atribuită
- 193,60 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 13:23
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,60 RON
din 193,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro